0530 906 45 51

Arayabilir, Whatsapp tan bilgi alabilirsiniz...

LR Fırsatı İle Sizde Kazanmaya Başlayın...

Hayatımızın ilk yıllarından itibaren çevremizdeki tüm tanıdıklarımıza bir şeyler önerdik. Kullandığımız arabayı, gittiğimiz dershaneyi, alışveriş yaptığımız marketi, aldığımız çantayı,ayakkabıyı,ruju,jöleyi,şampuanı,bulaşık deterjanını ve sayamayacağım binlerce öneride bulunduk. Peki bu önerdiklerimizden hiç bir kazanç elde ettik mi ? Peki önerdiklerinizden maddi bir kazanç elde etmek istermisiniz ? LR fırsatı önerilen bir ürünün %83,7 si olan tutarın, önerenler arasında adaletli bir şekilde pay edilmesi üzerine kurulu bir sistemdir. Siz LR ürünlerini kullanırsanız geliş fiyatından alırsınız. geliş ve satış fiyatı arasındaki %40 lık kar marjını ödemezsiniz ilk kazancınızdır. Geliş fiyatına aldığınız bir ürünü %40 kar ile satışını yaparsınız bu ikinci kazancınızdır. Çevrenizdeki insanlarında geliş fiyatından ürün alması için onları üye yaparsınız ve yapmış olduğu tüm alışverişlerden komisyon kazanırsınız ve üye yaptığını kişilerin üye yaptıkları, onların yaptıkları şeklinde sonsuz derinlikten komisyon alırsınız bu üçüncü kazancınız. İşinizi önerdiğiniz kişilerin sayıları arttıkça Opel CORSA, Mercedes A180, Mercedes c180, Mercedes E180, Porsche Macan, Porsche 911 seviyelerinde araç ödülleri kazanırsınız bu dördüncü kazancınız. Ekipleriniz büyüdükçe yurt içi ve yurt dışı seyahatler kazanırsınız bu beşinci kazancınız. LR'ın var olduğu 28 ülkede tanınan ünlü bir lider olursunuz bu altıncı kazancınız. Ekipleriniz büyümeye başladığı andan itibaren yurt içi, yurt dışı eğitimlere gidersiniz ve kişisel gelişim eğitimleri alırsınız bu yedinci kazancınız. Sosyal ve büyük bir çevreye sahip olursunuz bu sekizinci kazancınız. Daha sayamayağım bir çok kazancınız oluşur. Ve bu saydıklarımızın hepsini sermayesiz ve sıfır risk ile başarabilirsiniz...

Ürünlerimiz

Hayatınıza kalite ve değer katacak ürün gruplarımız...

Zeitgard

ZEITGARD tamamlayıcı Anti-Age bakım setimiz ile cildinizin genç yapısını kolayca koruyabileceksiniz. Yenilikçi konseptimizin tamamı profesyonel uygulamaları kapsamaktadır ve özel tasarımıyla evde rahatlıkla kullanılabilir.

Cilt yapısında başarılı bir sonuç elde etmek için gerekli olan en temel adımları içeren ZEITGARD ile cildinizin bakımını gerçekleştirebileceksiniz.Tek tuşla gelen temizlikten, etkisi hemen farkedilebilen Anti-Aging uygulamasına kadar uzun süreli ve uygun bakım sağlar. ZEITGARD ile sadece 3 adımda zamanı durduran, uzun süreli genç ve canlı gözüken güzel bir cilde sahip olacaksınız. Güzelliğiniz kendi ellerinizde, ZAMANI DURDUR…

 

anti

 

Parfümler

İnsanları sevmeli, kendinizi onların yerine koyabilmeli, modanızla onlara dokunabilmelisiniz. Bu iyi bir parfüm içinde geçerlidir. Baştan çıkarması gerekmiyor, DOKUNMASI GEREKİYOR…

 

aaaa

 

Makyaj

Makyaj LR’da uzun yıllara dayanan bir geleneğe sahiptir. Uzun yıllara dayanan bu deneyim üretim konusunda en güncel bilgiyle birleşince LR tarihinin en iyi dekoratif kozmetik ürünleri ortaya çıkıyor. Eşsiz formülleri ve yenilikçi ürünleri içeren LR Colours ve LR Deluxe ürün serileri.

LR bu alandaki formüllerini, dekoratif kozmetik alanında pazar lideri olan İtalya’da faaliyet gösteren tedarikçilerden temin etmektedir.

 

Deluxe

Sınır tanımayan makyaj mükemmeliğini, CİLDİNİZE YAŞATIN…

 

  • Çok farklı makyajlar için
  • En yüksek parfümeri kalitesi
  • Mükemmel uyumlu temel baz tekstürler
  • Büyüleyici etkili efekt ürünleri

 

 

delll

 

Colours Makyaj

Mineralin sağlığıyla tüm bakışlar ÜZERİNİZDE…

 

  • Her tipe uygun mükemmel renkler
  • Mineral kalitesi*
  • Paraben ve mineral yağlar içermeyen yumuşak tekstür

 

coll

 

Recapin & Nova Pure

Saç dökülmesinin önüne geçin ve Krashine-Compleks ile profesyonel KALİTE…

 

saç

 

Racine Serisi

Narin temizleme ve canlılık katan nemlendirme ile cildimle her zaman BARIŞIĞIM…

 

racin

 

Microsilver Plus

Özellikle cildin yıpranmış bölgeleri için geliştirilen özel bakım serisidir. Sırrı eşsiz etken madde Microsilver BG. Bu eşsiz etken madde Çinko bileşenleri ve Dekspantenol ile birleşerek bütün serinin içeriğinde bulunmaktadır. Gümüş gri rengi kalitesinin belirgin bir işaretidir.

MİCROSİLVER PLUS size 7 Kategoride özel bakım sağlar:

Her ürünün kendisine has bir artısı vardır buda Microsilver Plus serisini eşsiz yapar.

Sorunlu Ciltler karşı KANITLANMIŞ ETKİ…

 

micro

 

Aloe Vera

Yüksek oranda Aloe Vera Jel ve değerli katkı maddeleri LR Aloe Vera ürünlerini cildiniz için çok özel bir deneyim haline getirir. Cildinizi her gün şımartın. 40’ı aşkın Aloe Vera bakım ürünlerimizle optimum cilt bakımına yönelik isteklerinize cevap veriyoruz.

LR Aloe Vera bakım ürünlerimiz için sadece Meksika’nın yayla bölgelerinde kontrollü olarak yetiştirilen Aloe Vera Barbadensis Miller’in yaprağının içindeki yüksek kaliteli jeli kullanıyoruz.

Denenmiş ve kendini kanıtlamış otlar ve yağlar Aloe Vera’nın jeli ile mükemmel derecede uyumlu olup cilt bakımının hızlı ve isabetli şekilde gerçekleştirilmesini sağlar. LR’ın Aloe Vera cilt bakımı ürün programı, doğal bitkisel özütlerin ilave edilmesi ve parabenlerin ve mineral yağların kullanımından büyük ölçüde kaçınılması sayesinde tamamlanır.

 

aloe

LR FIRSATI İLE SİZDE KAZANMAYA BAŞLAYIN...

Hayatımızın ilk yıllarından itibaren çevremizdeki tüm tanıdıklarımıza bir şeyler önerdik. Kullandığımız arabayı, gittiğimiz dershaneyi, alışveriş yaptığımız marketi, aldığımız çantayı,ayakkabıyı,ruju,jöleyi,şampuanı,bulaşık deterjanını ve sayamayacağım binlerce öneride bulunduk. Peki bu önerdiklerimizden hiç bir kazanç elde ettik mi ? Peki önerdiklerinizden maddi bir kazanç elde etmek istermisiniz ? LR fırsatı önerilen bir ürünün %83,7 si olan tutarın, önerenler arasında adaletli bir şekilde pay edilmesi üzerine kurulu bir sistemdir. Siz LR ürünlerini kullanırsanız geliş fiyatından alırsınız. geliş ve satış fiyatı arasındaki %40 lık kar marjını ödemezsiniz ilk kazancınızdır. Geliş fiyatına aldığınız bir ürünü %40 kar ile satışını yaparsınız bu ikinci kazancınızdır. Çevrenizdeki insanlarında geliş fiyatından ürün alması için onları üye yaparsınız ve yapmış olduğu tüm alışverişlerden komisyon kazanırsınız ve üye yaptığını kişilerin üye yaptıkları, onların yaptıkları şeklinde sonsuz derinlikten komisyon alırsınız bu üçüncü kazancınız. İşinizi önerdiğiniz kişilerin sayıları arttıkça Opel CORSA, Mercedes A180, Mercedes c180, Mercedes E180, Porsche Macan, Porsche 911 seviyelerinde araç ödülleri kazanırsınız bu dördüncü kazancınız. Ekipleriniz büyüdükçe yurt içi ve yurt dışı seyahatler kazanırsınız bu beşinci kazancınız. LR'ın var olduğu 28 ülkede tanınan ünlü bir lider olursunuz bu altıncı kazancınız. Ekipleriniz büyümeye başladığı andan itibaren yurt içi, yurt dışı eğitimlere gidersiniz ve kişisel gelişim eğitimleri alırsınız bu yedinci kazancınız. Sosyal ve büyük bir çevreye sahip olursunuz bu sekizinci kazancınız. Daha sayamayağım bir çok kazancınız oluşur. Ve bu saydıklarımızın hepsini sermayesiz ve sıfır risk ile başarabilirsiniz...Sizde Kendi İşinizin Patronu Olun

Çok ama çok küçük sermayeler ile sıra dışı gelirlere ulaşın...

Üyelik Talep Formu

Bilgi ve Talepleriniz için Talep formunu doldurmanız Yeterli Olacaktır. Konu ile İlgili Tarafınıza Ulaşılacaktır...
0 (530) 906 45 51

akin@akinduygucam.com